Accelapps Watcher

Accelapps Watcher je řešení pro automatizovaný sběr chyb plynoucích z Nintex Automation OnPremises K2 formulářů a workflow procesů (K2).

Accelapps Watcher sleduje a automaticky zaznamenává všechny chyby vznikající na K2 formulářích a v rámci K2 workflow procesů. Detaily chyb strukturovaně ukládá a zasílá o nich upozornění.

Detaily a přehledy chyb můžete analyzovat v Accelapps InSights dashboardech, případně i v některé z budoucích verzi Accelapps App Portal.

Chcete vědět víc?

Díky Accelapps Watcher získáte

01

Detailní přehled o chybách K2 formulářů

Ať již dojde na formuláři k jakékoli chybě, její detail, včetně doplňkových informací o uživateli, jeho prostředí a formuláři samotném je automaticky uložen a uživateli zobrazena vysvětlujícící zpráva o zpracování chyby.

02

Detailní přehled o chybách K2 workflow procesů

Veškeré chyby s plným jejich detailech plynoucí ze všech K2 workflow procesních instancí, včetně informací o dané procesní instanci, jsou automaticky ukládány a zpracovány.
 

03

Upozornění na chyby

Při výskytu chyby plynoucí jak s K2 formulářů, tak z workflow procesních instancí je automaticky odesíláno upozornění na výskyt chyby a naši pracovníci věc začínají řešit.

04

Jednotný přehled o chybách

Všechny chyby můžete přehledně zobrazovat a analyzovat ať již v rámci dashboardů monitoring řešení Accelapps InSights, tak pravděpodobně i v jedné z budoucích verzí Accelapps App Portal.

Otázky a odpovědi

Je Watcher vázán na nějakou konkrétní verzi či edici K2?

Ano, Accelapps Watcher vyžaduje K2 Five 5.5 verzi nebo vyšší.

Jaká je cena Accelapps Watcher?

Accelapps Watcher je pro všechny naše zákazníky dostupný zdarma.
Zpoplatněno je pouze nasazování nových verzí Watcheru.

Nejste naším zákazníkem?

Nejste-li naším zákazníkem a máte zájem o detailní předvedení Accelapps Watcher případně jeho získání? Prosím kontaktujte nás prostřednictvím formulářů zde na webu přítomných, případně e-mailem na adrese company@accelapps.cz.