Mise

Vize

Porozumět skutečným potřebám klientů a pomáhat jim efektivně automatizovat firemní procesy a optimalizovat IT, to vše na principu oboustranně výhodných a dlouhodobých vztahů.

Stát se důvěryhodným a preferovaným partnerem jak pro zákazníky, tak pro zaměstnance. Pružně reagovat na změny poskytováním nadstandardních služeb dle nejmodernějších trendů.

Vedení společnosti

Aleš Klenka
Lead Consultant
ales.klenka@accelapps.cz
Kamil Juřík
Managing Director
kamil.jurik@accelapps.cz

Své dlouholeté zkušenosti v oblasti řízení projektů a návrhu a tvorby podnikových aplikací v Nintex K2 uplatňuje v accelapps.

Před více než 8 lety "přivedl" K2 do Čech, v roli technického specialisty i architekta se účastnil několika největších K2 projektů v Evropě a působil na pozici Regionálního ředitele přímo v K2.

Definoval naše principy a pravidla projektového řízení, standardy otevřenosti komunikace a přístupu ke klientům, čímž výrazně odlišil accelapps od konkurence.

Za K2 aplikacemi, které navrhuje a na jejichž vývoj dohlíží, vidí především smysl a užitek pro klienta, rovněž ale ucelený funkční celek, vystavěný na důvěryhodné platformě. Rád hledá nové cesty, rozvíjí realizační a konzultační tým a posouvá jejich hranice.

Snooker hraje lépe než Kamil a děti má dvě. :)

V accelapps je hlavním technickým vizionářem, významou tváří společnosti, vede týmy konzultantů a podpory, garantuje profesionalitu dodávaných řešení.

U K2 aplikací jde rád přímo k cíli. Věří, že funkční prototyp umožní klientovi lépe definovat co chce, než sáhodlouhé analýzy.

Je nadšeným lektorem a spíkrem a dlouholetým držitelem prestižního ocenění Microsoft Most Valuable Professional v kategorii SharePoint.
V minulosti se věnoval návrhu a implementacím SharePoint farem a jejich auditům, SharePoint Online tenantům.

Nyní, krom řízení vývoje specifických K2 aplikací, stojí myšlenkově za řešeními jako je accelapps InSights či K2 App Framework.

Ve svém volném čase je mimo jiné gurmetem, hráčem snookeru a sci-fi fanouškem, od srpna 2011 i otcem prvorozené dcery Niny.

Vybrané milníky

Od roku 2017 navrhujeme a vytváříme aplikace podporující širokou škálu podnikových procesů, a to s pomocí platformy K2 a Microsoft produktů a technologií. Poskytujeme konzultace a podporu pro řešení založená na platformách Microsoft365 a Azure.
 • Založení společnosti

  Podzim 2017

  Po několika letech pečlivého zvažování rozhodli jsme se založit společnost accelapps.

 • První projekty

  Podzim 2017

  Přichází první projekty K2 i SharePoint, definujeme základní standardy, které dodnes následujeme.

 • K2 Reseller Parner

  Konec roku 2017

  accelapps se stává K2 Reseller Partner, bez diskuse nejrychleji schváleným partnerem v dějinách K2.

 • Definujeme standard K2 Governance

  Jaro 2018

  Své dlouholeté zkušenosti s K2 promítá Aleš s Kamilem v K2 Governance, zákazníkům tak přinášíme metodiku implementace a využití K2.

 • Otevření pobočky v Brně

  Léto 2018

  Otevíráme pobočku v Brně, kam se Kamil vrací z Prahy. Ukázalo se to jako skvělé rozhodnutí. Získáváme nové klienty na Moravě, pracujeme i na Slovensku.

 • Rosteme

  Podzim 2018

  Přijímáme nové kolegy, startujeme nové projekty. SharePoint a Office365 se stává nedílnou součástí našeho portfolia.

 • Startujeme zákaznickou podporu

  Začátek roku 2019

  Začínáme s poskytováním zákaznické podpory pro K2, SharePoint On-Premises i SharePoint Online. A jako obvykle, i toto téma děláme značně jinak než je zvykem.

 • SharePoint konference v Brně

  Duben 2019

  Spoluorganizujeme a přednášíme na SharePoint konferenci v Brně. Naše klíčové poselství vyjadřuje workshop s názvem "Potřebuje ještě někdo tradiční intranet?" Aneb Microsoft Teams v praxi.

 • Stěhujeme se

  Červen 2020

  Stěhujeme se do nových větších kanceláří v Brně na Víděňské ulici a moc si je užíváme.

 • accelapps InSights

  Leden 2021

  Uvádíme na trh cloudové monitoring řešení accelapps InSights a závádíme jej prvním klientům.

 • Covid a my

  Březen 2020 - dosud

  I přes vše, co se kolem nás děje, zachováváme běžný chod a fungování kanceláře a výkonu práce. Získáváme nové klienty a investujeme do vývoje nových řešení.

 • Vylepšujeme InSights řešení

  Říjen 2021

  Významným způsobem rozšiřujeme naše řešení pro monitoring infrastruktury, accelapps InSights. Přidáváme specializované dashboardy pro monitorování SQL, SharePoint a K2 serverů. V celém řešení je již více naž 200 panelů.

Naše hodnoty

Upřímnost

K našim klientům přistupujeme s upřímností a skutečným záměrem jim pomoci.

Pravda

Nelžeme, nevymýšlíme si, věci nepřekrucujeme, nepodvádíme.
 

Poctivá práce

Vše, co děláme, děláme nejlépe jak umíme.
 

Hrdost a pokora

Máme profesní hrdost, známe naši úroveň, zároveň jsme pokorní, ctíme naše klienty.

Celistvost a integrita

Nepodléháme "módním" výstřelkům a pomíjivým trendům. Zachováváme si vnitřní postoje a nevzdáváme se jich.

Rovnováha

Chráníme a udržujeme si harmonii a vyrovnanost ve všem co děláme.