Otevřené pozice

SAMOZŘEJMOSTI

DETAILY

JAK NA TO?

O věcech ala adekvátní finanční ohodnocení a špičkové HW vybavení, které dostaneš, flexibilní pracovní době, dovolené, občerstvení na pracovišti, vzdělávání či možnosti práce
z domova zde psát nebudeme, to je přece samozřejmost a řekneme si to osobně.
Ostatně, hledáš-li jen toto, mrkni jinam, pro nás to není to hlavní.
Místo práce: kdekoliv, kde je dobré připojení k netu. Uvítáme ale, budeš-li z Brna či okolí.
Forma: preferujeme plný pracovní poměr na dobu neurčitou, o ostatních možnostech jsme připraveni diskutovat.
Nástup: ihned, kdykoliv 😊
Máte-li zájem o bližší informace k nabízeným pozicím, podívejte se prosím do PDF souborů u příslušných pracovních pozic a poté nás neváhejte kontaktovat e-mailem nebo nám rovnou zavolejte. 

Junior Support Engineer

Rosteme. Vcelku rychle. Přirozeně tak roste i množství řešení a služeb, které klientům poskytujeme. Těší nás, že nám klienti věří, řadu činností tak předávají na nás.
Na této pozici vidíme ochotného komunikativního profesionála, který řídí proces zpracování incidentů technické podpory, zodpovídá za proces nasazení námi vytvářených řešení do prostředí zákazníků, provádí základní technickou podporu a správu platforem Microsoft SharePoint a K2 našich klientů a pomáhá se správou naší interní IT infrastruktury.
Uvítáme, budeš-li mít obecné znalosti správy Windows OS, sítí, PowerShellu, IIS. Hodit se ti bude znalost SharePoint Online i On-Premises, SQL. Není nutné být rovnou expertem na vše, ale základy potřebné jsou. Správu K2 tě naučíme. :)

K2 Application Developer

Svět se mění. Rychleji než si chceme připustit. Ještě než klient dokončí analýzu svých potřeb, několikrát se tyto potřeby a procesy změní. Tomuto trendu musí odpovídat nástroje, kterými potřeby klientů chceme řešit. Platforma K2 je bezpochyb jednou z takových cest. Přesvědč se o tom sám.
Do našeho týmu hledáme profesionála, který chce: Používat moderní nástroje pro tvorbu podnikových aplikací, umožňující soustředit se na výsledek; rychle a účinně vytvářet reálná řešení pro klienty; navrhovat strukturu podnikových aplikací, od datového modelu, přes funkční prvky, až po prvky UI; dělat smysluplnou práci která ho bude bavit.


S jakými technologiemi a nástroji se na této pozici setkáš?

Microsoft Azure, Microsoft 365, Windows Server, Hyper-V, Microsoft SQL, Microsoft SharePoint, Docker, GitHub, PowerShell, Grafana, K2, KQL, PostgreSQL, MySQL, Bash.


S jakými technologiemi a nástroji se na této pozici setkáš?

K2, Microsoft SQL, Microsoft SharePoint, JavaScript, CSS, HTML