Kariéra v accelapps

SAMOZŘEJMOSTI

DETAILY

JAK NA TO?

O věcech ala adekvátní finanční ohodnocení
a špičkové HW vybavení, které dostaneš, flexibilní pracovní době, dovolené, občerstvení na pracovišti, vzdělávání či možnosti práce z domova zde psát nebudeme, to je přece samozřejmost
a řekneme si to osobně.
Ostatně, hledáš-li jen toto, mrkni jinam, pro nás to není to hlavní.

Místo práce: kdekoliv, kde je dobré připojení
k netu. Uvítáme ale, budeš-li z Brna či okolí.
Forma: preferujeme plný pracovní poměr na dobu neurčitou, o ostatních možnostech jsme připraveni diskutovat.
Nástup: ihned, kdykoliv 😊

Máte-li zájem o bližší informace k nabízeným pozicím, podívejte se prosím do PDF souborů u příslušných pracovních pozic a poté nás neváhejte kontaktovat e-mailem nebo nám rovnou zavolejte. 

Otevřené pozice

Support Engineer

Rosteme. Vcelku rychle. Přirozeně tak roste i množství řešení a služeb, které klientům poskytujeme. Těší nás, že nám klienti věří, řadu činností tak předávají na nás.

Na této pozici vidíme ochotného komunikativního profesionála, který řídí proces zpracování incidentů technické podpory, zodpovídá za proces nasazení námi vytvářených řešení do prostředí zákazníků, provádí základní technickou podporu a správu platforem Microsoft Windows Server, Microsoft SharePoint a Nintex K2 našich klientů a pomáhá se správou naší interní IT infrastruktury.

Uvítáme, budeš-li mít obecné znalosti správy Windows OS, sítí, PowerShellu, IIS. Hodit se ti bude znalost SharePoint Online i On-Premises, SQL. Není nutné být rovnou expertem na vše, ale základy potřebné jsou. Správu Nintex K2 tě naučíme. :)


S jakými technologiemi a nástroji se na této pozici setkáš?

Microsoft Azure, Microsoft 365, Windows Server, Hyper-V, Microsoft SQL, Microsoft SharePoint, Docker, GitHub, PowerShell, Grafana, Nintex K2, KQL, PostgreSQL, MySQL, Bash...

K2 Applications Developer

Svět se mění. Rychleji než si chceme připustit. Ještě než klient dokončí analýzu svých potřeb, několikrát se tyto potřeby a procesy změní. Tomuto trendu musí odpovídat nástroje, kterými potřeby klientů chceme řešit. Platforma Nintex K2 je bezpochyb jednou z takových cest. Přesvědč se o tom na pozici vývojáře podnikových aplikací sám.

Do našeho týmu hledáme profesionála, který chce: Používat moderní nástroje pro tvorbu podnikových aplikací, umožňující soustředit se na výsledek; rychle a účinně vytvářet reálná řešení pro klienty; navrhovat strukturu podnikových aplikací, od datového modelu, přes funkční prvky, až po prvky UI; dělat smysluplnou práci která ho bude bavit.


S jakými technologiemi a nástroji se na této pozici setkáš?

Nintex K2, Microsoft SQL, Microsoft SharePoint, JavaScript, CSS, HTML


K2 Applications Tester

Product Owner

Co rozhoduje o spokojenosti zákazníka? Kdy si řekne, že aplikace, kterou od nás dostal, je vážně dobrá? Když ji dostane rychle? Když funguje bez chyb? Když je "hezká"? Jistě ano.

I když vše výše uvedené platí, spokojen zákazník nebude, pokud aplikace nesplní to, co od ní potřeboval.

Cílem práce Product Ownera je, aby aplikace, kterou zákazník dostane, co nejvíce reflektovala jeho požadavky a potřeby.

Product Owner pečlivě naslouchá zákazníkovi, jeho požadavky a vize vyjadřuje do formy "user stories", tedy do netechnicky formulovaného zadání, které vývojářům slouží jako podklad pro vývoj. Zhotovená řešení prezentuje zpět zákazníkovi.

Na tuto pozici hledáme komunikativního kolegu či kolegyni, člověka který je rád v kontaktu s lidmi a je schopen jasně se vyjadřovat. Rádi ti s komunikačními dovednostmi pomůžeme.

Být pochválen za hledání chyb v tom, co jiní vytvořili? Aneb "lovec či lovkyně chyb". :)

Byť se snažíme vyvíjet zákatnické aplikace co nejlépe, víme, že bez pohledu "jiných očí", než jsou oči vývojáře, to nejde.

Na tuto pozici hledáme pečlivou kolegyni či kolegu, která má ráda ve věcech pořádek. Můžeš ještě studovat a pracovat řekněme 2-4 hodny denně, vydělat si a získat zkušenosti při studiu nebo u nás pracovat na plný úvazek. Budeš součástí týmu, který tvoří podnikové aplikace pro významné klienty a podílí se na spokojenosti zákazníků. Opravdu. 

Nemáš-li mnoho zkušeností, nevadí. Jak správně trstovat tě naučíme a vybavíme tě vším potřebným.

Mimochodem: kolik je v tomto textu chyb? :) Ozvi se nám s tvou odpovědí.


Samozřejmosti? U nás ano...

  • Zajímavá a smysluplná práce.

  • Fajn kolegové. Opravdu.

  • Volná pracovní doba.

  • Homeoffice.

  • Slušný a lidský přístup.

  • Vzdělávání a rozvoj.

  • Špičkové nástroje a vybavení.

  • Férová mzda.