Partnerství s EVOLVE

Od listopadu 2023 vstupují společnosti DEV PACK a jeho nová značka EVOLVE, zajišťující udržitelnou strategii transformace společností
a Accelapps, přední dodavatel podnikových aplikací na míru v oblasti low code řešení Nintex Automation (K2) do obchodního partnerství s cílem dopřát našim klientům to nejlepší z našich služeb.

EVOLVE poskytuje portfolio profesionálních konzultačních služeb, zaměřených primárně na realizaci smysluplné strategické transformace firem, od procesní analýzy a optimalizace,
až po ucelený realizační plán.

Propojením služeb poskytovaných oběma společnostmi získají naši zákazníci komplexní podporu široké škály služeb souvisejících
s digitalizací firemních procesů, završenou jejich certifikací.

Chcete vědět víc?

O partnerství

01

Společné hodnoty

Partnerství mezi EVOLVE a Accelapps spojuje sdílené hodnoty a cíle. Oba partneři hluboce respektují své klienty a mají silný zájem na rozvoji jejich procesních a systémových ambicí smysluplným a udržitelným směrem.

02

Profesionální služby

Oba partneři dodávají profesionální služby, které jsou založeny na bohatých zkušenostech a odbornosti v oblasti strategické transformace.

 

03

Efektivní ucelené řešení

Spojení precizní business a process analýzy pod taktovkou EVOLVE s návrhem sofistikovaného low code řešení v provedení Accelapps přináší efektivní strategii transformace a komplexní řešení pro naše klienty. To nám umožňuje efektivně zrealizovat komplexní portfolio procesních a systémových změn s důrazem na udržitelnost.

04

Tržní výhoda

Věříme, že většina společností potřebuje zkušeného partnera, který jim umožní udržet krok s neustále se měnícími výzvami trhu. Naše partnerství bude klíčem k udržení kontinuální tržní výhody a náskoku před konkurencí.
 

O EVOLVE

Dagmar Poláchová

Tým Odborníků: EVOLVE je značka podporovaná několika profesionály z různých oborů, včetně projektového a procesního řízení, business analýzy, managementu, operativy, financí a HR. To, co nás spojuje, jsou naše hodnoty a odhodlaný přístup ke všemu, co děláme.

Vášeň a Srdce: Vytvořili jsme EVOLVE s obrovskou vášní a srdcem jako reakci na zájem našich klientů o realizaci komplexní, smysluplné a udržitelné strategie transformace jejich společnosti.

Kvalita s Úsporami: EVOLVE nekompromituje kvalitu, ale jejím hlavním posláním je najít úspory na straně klienta.

Profesionalita a Dlouhodobé Partnerství: EVOLVE je zárukou profesionálního přístupu, precizní práce a dlouhodobého partnerství.

Spolupráce a Synergie: EVOLVE je navrženo tak, aby nabídlo to nejlepší na trhu, jak samostatně, tak prostřednictvím funkčních synergií s našimi partnery, za které ručíme – profesionálně i osobně.

Gurmánský Zážitek: EVOLVE je jako gurmánský zážitek, který vás přesvědčí, že když se zajistí kvalitní ingredience, má to význam.

Je zkušenou manažerkou s více než 20 lety praxe z různých odvětví.
Je odbornicí na realizaci komplexních strategií transformace. Specializuje se na strategickou analýzu a identifikaci klíčových oblastí pro optimalizaci procesů. Zajišťuje mentoring a realizaci procesní či systémové proměny. Má zkušenosti s implementací firemních systémů, které podporují procesní optimalizaci a zvyšují efektivitu.
Její transformační přístup přináší rychlé a viditelné výsledky s udržitelným dopadem.

Její motto: "Život začíná na konci naší komfortní zóny. Pojďme společně posunout její hranice."

Dagmar Poláchová

Chief Process Officer EVOLVE & CEO DEV PACK

Strategická transformace firem a jejich procesů

Strategická transformace je proces změny, který má za cíl zlepšit výkonnost organizace nebo systému. Jedná se o komplexní změnu, která zahrnuje změnu strategie, struktury, procesů, kultury a lidí.

Strategická transformace může být zahájena různými faktory, jako jsou změny v technologiích, trhu, konkurenci nebo legislativě. Může být také zahájena jako součást plánovaného rozvoje organizace či procesní optimalizace.

Proces strategické transformace se obvykle skládá z následujících kroků:

Analýza současného stavu

Připravíme vám přehled toho, kde jste nyní a kam chcete jít.
 

Definice vize
a cílů


Vytvoříme vám vizi budoucnosti, která je pro vás smysluplná a dosažitelná.
 

Vývoj strategieNavrhneme vám strategii, která vám pomůže dosáhnout vašich cílů.
 

Implementace strategie


Pomůžeme vám implementovat strategii a provést potřebné změny.
 

Monitorování
a vyhodnocování


Budeme s vámi spolupracovat při monitorování pokroku a vyhodnocování úspěšnosti transformace.

Zde je několik dalších tipů pro manažery, kteří uvažují o strategické transformaci své společnosti:

  • Začněte brzy. Strategická transformace je náročný proces, který vyžaduje čas a úsilí. Čím dříve začnete, tím dříve uvidíte výsledky.
  • Zapojení zaměstnanců je zásadní. Strategická transformace bude úspěšná pouze tehdy, pokud se do ní zapojí všichni zaměstnanci společnosti. Proto je důležité je informovat o procesu a zapojit je do rozhodovacího procesu.
  • Buďte realističtí. Strategická transformace není snadná a mohou se vyskytnout překážky. Je důležité být realističtí a přizpůsobit svůj plán podle potřeby.
Strategická transformace může být pro společnost velmi přínosná, ale je důležité ji provádět správně. Dodržováním těchto tipů můžete zvýšit své šance
na úspěch.

Otázky a odpovědi

Jakým způsobem budou moci Accelapps zákazníci využívat EVOLVE služby?

Obě společnosti respektují své identity, vnímají spojení ale i hranice jimi poskytovaných služeb a vidí ve vzájemné spolupráci vysokou přidanou hodnotu pro své zákazníky.
Accelapps zákazníci mohou EVOLVE služby získávat v rámci existujícího obchodního vztahu a za výhodných cenových podmínek.

Jaké přesně nové služby budou pro Accelapps zákazníky dostupné?

EVOLVE poskytuje portfolio profesionálních konzultantských služeb zaměřených primárně na realizaci smysluplné strategické transformace společnosti. To v sobě zahrnuje revizi a optimalizaci procesní, nákladovou i personální. Nabízíme vám pomoc s digitální transformací. Zaměřujeme se na klíčové změny, udržitelnou transformaci a jasné výhody pro všechny. Máte-li nejasné cíle, analyzujeme vaši situaci, nastavíme konkrétní kroky a zajistíme implementaci. Pro všechny oblasti je samozřejmostí zkušený projektový nebo procesní manažer, který všechny změny nejen implementuje ale také odkomunikuje a zajistí precizní dokumentací.

Přestává Accelapps provádět zhotovení analýz řešení?

Rozhodně nepřestává. Analýzy a návrhy řešení jsou nedílnou součástí procesu vývoje a implementace podnikových aplikací založených na low-code platformě Nintex Automation (K2) a není možné je ničím nahradit. Naopak, vzhledem k tomu, že počáteční precizní a komplexní analýzu vašich procesů vnímáme jako klíčovou, je spojení s EVOLVE jako expertem na procesní analýzy a optimalizace jednoznačnou přidanou hodnotou pro naše klienty a předpokladem úspěchu námi dodávaných řešení.