DigiSign partnerství

Accelapps navázal partnerství se společností Digital Solutions a od konce roku 2022 nabízí svým zákázníkům v rámci dodávaných K2 aplikací přímé možnosti integrace na platformu DigiSign.

Naši zákazníci tak v rámci K2 aplikací získávají možnost digitálního podpisu dokumentů, doslova na pár kliknutí myši. 

Zrušte ve firmě papírové podepisování, prakticky všechno můžete mít elektronicky, s K2 aplikacemi od Accelapps a digitálními podpisy od DigiSign. Začněte podepisovat digitálně.

Chcete vědět víc?

Díky DigiSign integraci od Accelapps získáte

01

Komplexní podporu DigiSign funkcí přímo z K2 aplikací 

Digitální podepsání dokumentů z přímo z K2 aplikací? Vše od založení nové obálky, vložení dokumentů k podpisu, komplexní procesování podepsání, zobrazení informací o stavu podepisovaných dokumentů, včetně jejich finálního stažení, aneb komplexní pokrytí potřebných funkcí od Accelapps.

02

Přímou integraci z K2 aplikací

Své uživatele nemusíte učit nic nového. Umí používat K2 aplikace, např. K2 formuláře? Pak umí využít i DigiSign funkce. Uživatelé nemusí mít žádné nové účty, jen nadále pracují s K2 aplikacemi a získávají vše, co potřebují. Doslova pár kliknutími myši.

 

Otázky a odpovědi

Je řešení integrace K2 aplikací vázáno na nějakou konkrétní verzi či edici K2?

Ano, Accelapps Watcher vyžaduje K2 Five 5.5 verzi nebo vyšší.

Jaký licenční model je pro řešení dostupný?

Oprávnění k užití řešení je tvořeno trvalou Licencí pro organizaci, dále jen Licencí, a předplatným Software Assurance, dále jen Předplatným.

Licenci řešení udělujeme pro organizaci, bez ohledu na počet K2 serverů, které provozujete. Licence Vás tedy opravňuje provozovat toto řešení na neomezeném počtu Vašich K2 serverů a využívat jej pro připojení k neomezenému počtu DigiSign tenantů.

V ceně Licence je roční Předplatné, tedy podpora a právo na přístup k novým verzím tohoto řešení.

Po uplynutí prvního roku můžete další podporu a přístup k novým verzím získat nákupem Předplatného v ceně 20% ceny licence ročně.

Jaká je cena Licence a Předplatného tohoto řešení?

Cena Licence činí 49 000 Kč bez DPH.
Cena Předplatného činí 9 800 Kč bez DPH na rok.

Je součástí Licence i bezplatné využití DigiSign?

Ne, Licence Vám uděluje oprávnění k využití řešení.

Využití DigiSign služeb je zpoplatněno samostatně dle ceníku společnosti Digital Solutions. Accelapps Vám rád zprostředkuje nákup za výhodných cen.