Aplikace na počkání

Accelapps služba Aplikace na počkání je reakcí na Vaše přání po skutečně rychlé tvorbě podnikových aplikací s pomocí platformy Nintex Automation OnPrem (K2).

Od přijetí zadání – do předání do provozu: do 24 hodin v pracovních dnech!

A pokud ne? Bude o něco později, ale pak ji máte celou zdarma!

Vyzkoušejte s námi tuto službu ještě dnes.

Chcete vědět víc?

Jak na to?

01

Zadání požadavku

Nejprve online, níže na této stránce, v prostředí jednoduchého formuláře, sepíšete zadání, tedy řeknete co má aplikace dělat. Formulář Vás procesem tvorby zadání provede.

02

Potvrzení přijetí zadání

My zadání obratem potvrdíme, případně se Vás doptáme na detaily.

 

03

Realizace do 24 hodin

Po potvrzení zadání garantujeme, že aplikaci budete mít na počkání, tedy do 24 hodin v pracovních dnech, dostupnou ve Vašem produkčním prostředí.
 

Otázky a odpovědi

Pro koho je tato nabídka dostupná?

Služba "Aplikace na počkání" je dostupná pro všechny Accelapps zákazníky, kteří si předplácí měsíčně alespoň 40 hodin vývojových prací a provozují K2 Five 5.5 verzi nebo vyšší.

Co znamená "24 hodin v pracovních dnech"?

Potvrdíme-li zadání aplikace např. v úterý v 10:00, pak aplikaci v produkčním prostředí máte dostupnou ve středu do 10:00.
Potvrdíme-li zadání aplikace např. v pátek ve 13:00, pak aplikaci v produkčním prostředí máte dostupnou v pondělí do 13:00.
Budeme se snažit, aby byla dostupná i dříve.

Jak je to s garancí uvedení do provozu?

Není-li "Aplikace na počkání", po potvrzení přijetí jejího zadání, dostupná na produkčním prostředí zákazníka do 24 hodin v pracovních dnech, pak jsou veškeré práce související s jejím zhotovením i uvedením do provozu pro zákazníka zdarma.

Jaká je cena služby?

Služba "Aplikace na počkání" je zpoplatňována dle individuálních sazeb platných pro Accelapps zákazníky, tedy sazeb vycházejících z konkrétních uzavřených smluv o vývoji.

Kde je aplikace vyvíjena a jak je testována?

Aplikace na počkání jsou vyvíjeny přímo na PRODukčním prostředí zákazníka. Neprochází tedy standardním procesem přenosů DEV - TEST - PROD.
Po uvedení do provozu mohou být tyto aplikace přeneseny na DEV a TEST prostředí.
Aplikace jsou testovány našimi testery, vždy jiným zaměstnancem Accelapps, než vývojářem, který ji vyvinul.

Nejste naším zákazníkem?

Nejste naším zákazníkem a máte zájem o službu "Aplikace na počkání"? Prosím kontaktujte nás prostřednictvím formulářů zde na webu přítomných, případně e-mailem na adrese company@accelapps.cz.

Zadání požadavku na zhotovení Aplikace na počkání

Využijte, prosím, následující formulář pro zadání Vašeho požadavku na zhotovení Aplikace na počkání. Formulář Vás provede zadáním dat a obsahuje vše potřebné. Rádi s Vámi samozřejmě zadání dat projdeme i osobně. Neváhejte nás kontaktovat.