Accelapps je Nintex Premier Partner

Accelapps se od roku 2017 zaměřujeme primárně na služby související s dodávkami řešení a vývojem podnikových aplikací na platformě Nintex (K2). Od samého začátku držíme nejvyšší úroveň Nintex partnerství.

S potěšením oznamujeme, že i pro rok 2023 jsme obhájili status Nintex Premier Value-Added Reseller.

Co to znamená pro nás, ale především pro Vás, naše zákazníky?

Chcete vědět víc?

O článku

Téma: Accelapps partnerství
Vydáno: 23. 1. 2023
Autoř: Kamil Juřík

Nintex Premier partnerství

Nintex Premier Tier je nejvyšší úroveň v rámci Nintex partnerského programu. Dostupná je pouze na pozvání a je vyhrazena pro nejkvalifikovanější a nejoddanější partnery po celém světě. Tolik vyjádření Nintexu.

Když jsme před více než 5 lety zakládali Accelapps, věděli jsme, že K2 / Nintex bude hlavním a přinejmenším v prvních letech i nejdůležitějším prvkem našeho podnikání.

Dnes, po pěti letech od založení naší společnosti, poskytujeme našim zákazníkům komplexní portfolio služeb souvisejících s Nintexem, tedy s vývojem podnikových aplikací v low-code platformě Nintex Automation OnPrem (K2) a dodávkami souvisejících služeb. A těší nás, že každý den vidíme, že naše práce má smysluplný dopad. Vidíme, že našim zákazníkům přinášíme skutečnou přidanou hodnotu a užitek.

Nejvyšší úroveň Nintex partnerství si v Accelapps držíme od samého začátku. A se ctí dnes můžeme oznámit, že i pro rok 2023 je Accelapps Nintex Premier Value-Added Reseller.

Vám, našim zákazníkům, patří dík. Vážíme si spolupráce s Vámi.

Co od Premier partnera očekávat? 

Pro nás je Premier partnerství především ohromnou výhodou a příležitostí. S klíčovými lidmi z Nintex (K2) máme, s ohledem na naši pracovní historii, dlouhodobé nadstandardní vztahy. Úroveň partnerství však nemohou držet jen jednotlivci. 

Spolupráce s námi Vám dává jistotu, že máte partnera, který detailně zná produkt. Zná dlouhodobé plány výrobce a umí Vám tedy s předstihem říci, jakým směrem se při užívání a rozvoji řešení máte vydat a kterou cestou naopak nejít.

Máme tým certifikovaných profesionálů, dlouhodobě držíme největší počet získaných technických certifikací ze všech partnerů v regionu.

Máme přístup k nadstandardní podpoře ze strany výrobce.

Máme přímé kontakty na členy Nintex K2 LAB týmu. To je tým "otců" vývojářů, lidí, kteří jsou u K2 od začátku a produkt vyvíjí.

Umíme Vám poskytnout hodnotné poradenství pro nákup Nintex (K2) licencí a velmi výhodné cenové podmínky.

Nintex (K2) je zkrátka naše vášeň. Pojďme si povídat o tom, co tato low-code platforma může přinést i Vám.