Otevřené pozice

SAMOZŘEJMOSTI

O věcech ala adekvátní finanční ohodnocení a špičkové HW vybavení, které dostaneš, flexibilní pracoví době, dovolené, občerstvení na pracovišti, vzdělávání či možnosti práce z domova zde psát nebudeme, to je přece samozřejmost a řekneme si to osobně. Ostatně, hledáš-li jen toto, mrkni jinam, pro nás to není to hlavní.

DETAILY

Místo práce: kdekoliv, kde je dobré připojení k netu. Uvítáme ale, budeš-li z Brna či okolí.
Forma: preferujeme plný pracovní poměr na dobu neurčitou, o ostatních možnostech jsme připraveni diskutovat.
Nástup: ihned, kdykoliv 😊

JAK NA TO?

Máte-li zájem o bližší informace k nabízeným pozicím, podívejte se prosím do PDF souborů u příslušných pracovních pozic a poté neváhejte e-mailem kontaktovat accelapps HR nebo nám rovnou zavolejte na čísla 774 488 981 nebo 606 714 566.

Support Specialist & Release Manager

Rosteme. Vcelku rychle. Přirozeně tak roste i množství řešení a služeb, které klientům poskytujeme. Těší nás, že nám klienti věří, řadu činností tak předávají na nás.
Na této pozici vidíme profesionála, který bude zodpovídat za proces nasazení námi vytvářených řešení do prostředí zákazníků, provádět technickou podporu a správu platforem Microsoft SharePoint a K2 našich klientů, řešit incidenty technické podpory a, bude-li chtít, starat se i o naši interní IT infrastrukturu.
Mezi technologie, služby a nástroje, které bys měl znát, patří: SharePoint Online i On-Premises, SQL, PowerShell, IIS. Není nutné být rovnou expertem na vše, ale základy potřebné jsou. Správu K2 tě naučíme. :)
Job Description PDF File Manager: Kamil Juřík

K2 Application Developer

Svět se mění. Rychleji než si chceme připustit. Ještě než klient dokončí analýzu svých potřeb, několikrát se tyto potřeby a procesy změní. Tomuto trendu musí odpovídat nástroje, kterými potřeby klientů chceme řešit. K2 (www.k2.com) je bezpochyb jednou z takových cest. Přesvědč se o tom sám.
Do našeho týmu hledáme profesionála, který chce: Používat moderní nástroje pro tvorbu podnikových aplikací, umožňující soustředit se na výsledek; rychle a účinně vytvářet reálná řešení pro klienty; navrhovat strukturu podnikových aplikací, od datového modelu, přes funkční prvky, až po prvky UI; dělat smysluplnou práci která ho bude bavit.

Job Description PDF File Manager: Aleš Klenka