Home > cz > Řešení > accelapps: Solutions Home


accelapps Solutions

accelapps Solutions, aneb to hlavní, co Vám můžeme nabídnout. S upřímnou snahou rozpoznat Vaše skutečné potřeby a uspokojit je s pomocí dobře použitelných řešení. Důvěryhodně, odborně, s rozumem. Máte-li zájem o bližší informace k nabízeným službám a produktům, neváhejte nás kontaktovat e-mailem. Použít rovněž můžete formulář v zápatí této stránky nebo nám rovnou zavolejte na číslo 606 714 566.Support Solutions

V rámci accelapps Support Solutions poskytujeme klientům dvě klíčové služby: servisní technickou podporu SharePoint a K2 prostředí s jejich online dohledem a monitoringem, technickými konzultacemi a správou a služby související s přechodem našich klientů s platformou K2 do cloud prostředí.


K2 & SharePoint Server Support

accelapps K2 & SharePoint Server Support, to jsou služby servisní podpory a správy Vašich SharePoint a K2 prostředí, včetně online dostupných detailních technických informacích o běhu klíčových Windows Server služeb, SharePoint Server služeb, K2 služeb, celkovém stavu prostředí, zprávách v aplikačním a systémovém logu a klíčových ukazatelích výkonu, správě servisních ticketů, technických konzultací a přehledných reportů plnění servisních smluv, aneb Vaše SharePoint servery a K2 servery pod detailním technickým intenzivním dohledem, profesionální správou a pomocí.

detailní informace Prostředí: On-Premises, Private Cloud

K2 Journey to the Cloud

accelapps je K2 preferovaným partnerem poskytujícím komplexní služby související s přechodem K2 prostředí a K2 aplikací našich klientů do cloudu. Tento proces Vás provede všemi potřebnými kroky, od analýzy Vašich stávajících K2 prostředí a provozovaných K2 aplikací, jejich případných potřebných úprav, návrhu nového stylu práce a klíčových procesů, převodu aplikací, řešení přístupů na datové zdroje, až po školení klíčových uživatelů a vývojářů a zpracování základních pravidel a metodik, aneb Vaše cesta do moderního K2 cloud prostředí s naší pomocí.

# Prostředí: On-Premises to Cloud

K2 Solutions

S platformou K2 umíme vytvářet podnikové aplikace přinášející skutečnou užitnou hodnotu. Rychle, jednoduše, bez velkých řečí. Asistovaným vývojem K2 aplikací to však jen začíná. V K2 Governance kapitolách Vám řekneme, co dělat a nedělat, aby Vám K2 nespadla na hlavu. K2 formuláře vylepšíme vlastními grafickými tématy, ovládacími prvky a grafy. Jednotlivým K2 aplikacím dáme standardizovaný základ, ze kterého budou čerpat klíčové společné funkce. S radostí Vám pomůžeme vytvořit interní K2 kompetenční centrum. A především Vám řekneme jak platformu K2 využíváte, čeho jste již dosáhli a na co bude vhodné se zaměřit v budoucnu.


K2 InSights Reporting

Víte co se ve Vašem K2 prostředí, z aplikačního či uživatelského pohledu děje? Jaké máte aplikace a především jak je uživatelé využívají? Jakou mají návštěvnost, s čím nejvíc pracují, kdo je jak aktivní?
K2 InSights Reporting jsou dobře čitelné a online dostupné přehledy o využití všech Vašich K2 prostředí, o využití K2 aplikací, jejich uživatelích a jejich aktivitách, o přehledech běžících workflow procesů, přiřazených úkolech a jejich plnění uživateli.

K2 Governance

Máme K2, fajn, a co teď dál? Jakými otázkami se máme zabývat, abychom z ní dostali maximum? Aby pro nás byla skutečným přínosem a z pohledu procesního i technického nám nespadla na hlavu?
K2 Governance je sada ucelených metodických postupů, pravidel a doporučení, které organizacím napomáhají řádně a efektivně ukotvit využití platformy K2, stanovují klíčová pravidla a procesy jejího využití a napomáhají procesu tvorby podnikových aplikací.

#

K2 Application Framework

K2 Application Framework poskytuje K2 aplikacím standardizovaný základ společných funkcí. Výrazným způsobem zkracuje a usnadňuje tvorbu K2 podnikových aplikací. Vývojáři se díky K2 Application Framework mohou více soustředit na příslušnou aplikační logiku a odprosťují se buď zcela nebo významně od tvorby základních prvků všem aplikacím společných. Uživatelé v rámci K2 Application Framework získávají špičkový "portál uživatele".

K2 Add-Ons

K2 accelapps Add-Ons jsou unikátní doplňky, řešení a rozšíření platformy K2. Využít můžete hezké, dynamické a opravdu snadno použitelné grafy ve formulářích, na formulářích pak nové formulářové prvky, zejména naše unikátní víceřádkové "list" prvky se seskupováním dat, vzhled formulářů vylepšíte upravitelnými grafickými tématy a použít můžete naše konektory na datové zdroje.

K2 asistovaný vývoj

V rámci asistovaného vývoje můžeme ve spolupráci s Vaším vývojovým týmem výrazně urychlit tvorbu Vašich K2 podnikových aplikací.
Na pravidelné bázi budeme podporovat členy Vašeho vývojového týmu, rychle odpovídat na dotazy, poskyvat rady, navrhovat architekturu řešení a objasňovat proč doporučujeme věci tak, jak doporučujeme. Složitější věci pak převezmeme na sebe a po jejich zhotovení Vám detailně objasníme jak jsme při jejich tvorbě postupovali.
K2 asistovaný vývoj tedy urychluje tvorbu Vašich podnikových aplikací a rozvíjí znalosti Vašeho týmu.

#

K2 Academy

K2 Academy je vzdělávací program pro K2 aplikační architekty a vývojáře. Začátečníkům pomůžeme proniknout do "tajů" platformy K2. Zkušenějším vývojářům objasníme pokročilá témata, odhalíme jak my sami vyvíjíme a proč, vysvětlíme architekturu aplikací a principy jejich enterprise návrhu, vysvětlíme detaily řízení zabezpeční a auditování.
A nemusíme zůstat jen u K2. Rádi Vám pomůžeme s principy tvorby DB objektů, naučíme Vás psát SQL databázová view a uložené procedury.
Vzdělávání probíhá prezenční nebo online formou, všechny výukové hodiny nahráváme a jejich záznamy s Vámi sdílíme.

#

Microsoft SharePoint Solutions

S platformou Microsoft SharePoint máme 20 leté zkušenosti. Víme jak a k čemu ji použít, jakými cestami se vydat a po kterých naopak nejít. V rámci Governance procesů Vám řekneme jak její obsah správně a logicky členit, jak řídit oprávnění, jak nastavit jednotlivé funkce, co a jak má IT tým dělat a také nedělat, aby prostředí správně a rychle běželo a jaké procesy zavést, aby Vám řešení nespadlo na hlavu a mělo skutečný přínos.

V rámci SharePoint Server Insights Repotringu Vám jasnou a přehlednou formou mimo jiné ukážeme jak své SharePoint weby využíváte, kolik uživatelů a za jaké období k nim přistoupilo, jaký obsah využívají, jak se v prostředí mění oprávnění.


SharePoint Server InSights Reporting

Dobře čitelné a online dostupné přehledy o využití všech Vašich SharePoint prostředí, tedy jednotlivých SharePoint kolekcí a webů, počtech všech i počtech unikátních uživatelů, jejich přístupů k položkám seznamů a dokumentů, ale i nepostradatelných reportech o změnách SharePoint oprávnění. Nastavit si můžete které SharePoint oblasti chcete sledovat a jaký typ informací chcete z reportů naopak vyloučit.

SharePoint Governance

SharePoint Governance je sada ucelených metodických postupů, pravidel a doporučení, které organizacím napomáhají řádně a efektivně ukotvit správu a využití SharePoint Online nebo SharePoint On-Premises platformy, stanovují klíčové technické i business základy, postupy a procesy a napomáhají řádné správě SharePoint prostředí a jejího řízeného a efektivního využití v rámci organizace.
#

Microsoft Teams Solutions

Cesta nastavená společností Microsoft je jasná: Teams platforma je preferovaným řešením pro podporu scénářů moderní týmové spolupráce. Témat, která nabízí, je mnoho a přirozeně vychází z a respektují skutečné potřeby nás všech. Od týmových diskusí, sledování konverzací, přes snadné sdílení a práci s dokumenty, vyhledávání, až po tvorbu ucelených projektových, výrobních a servisních týmů, pracovních prostorů, jednoduše slučujících rozličné aplikace a platformy.

V accelapps jsme z Teams nadšeni, neumíme si bez nich naši práci představit. A znalosti a zkušenosti sdílíme s našimi klienty. Doporučíme Vám jak platformu Microsoft Teams správně implementovat, na co si dát pozor, co a jak dělat či nedělat.


Teams implementace a správa s pomocí K2

Máme Microsoft365, tedy Teams, a teď co? Jak Teams dobře využít a neztratit se v nich? Jak logicky členit strukturu, spravovat členy a skupiny, řídit oprávnění, vybudovat Teams prostory které mají opravdu smysl a uživatelům se s nimi dobře pracuje? A proč a jak celý tento proces případně podpořit a zefektivnit s pomocí K2? Víme, co děláme, zeptejte se nás jak.
#

Teams Governance

Teams Governance je sada ucelených metodických postupů, pravidel a doporučení, které organizacím napomáhají řádně a efektivně ukotvit správu a využití Teams platformy, stanovují klíčové technické i business základy, postupy a procesy a napomáhají řádné správě Teams prostředí a jejího řízeného a efektivního využití v rámci organizace.
#