Home > cz > Řešení > Support Solutions > accelapps: Server Support


accelapps: K2 AddOns

accelapps: K2 Add-Ons jsou unikátní doplňky, řešení a rozšíření platformy K2. Využít můžete hezké, dynamické a opravdu snadno použitelné grafy ve formulářích, na formulářích pak nové formulářové prvky, zejména naše unikátní víceřádkové "list" prvky se seskupováním dat, vzhled formulářů vylepšíte upravitelnými grafickými tématy a použít můžete naše konektory na datové zdroje.

Máte-li zájem o bližší informace k nabízeným službám a produktům, neváhejte nás kontaktovat e-mailem. Použít rovněž můžete formulář v zápatí této stránky nebo nám rovnou zavolejte na číslo 606 714 566.Grafy ve formulářích

Všichni je chtějí, ale nikdo nemá. My ano! Máme jednoduché řešení jak na K2 formulářích zobrazovat dynamické a opravdu hezké grafy. A umíme jich několik desítek typů. Stačí si jen připravit data.
Grafům snadno určíte jejich nadpis, popisky os, typ i grafický styl zobrazení. A jsou interaktivní, kliknutím na oblast můžete měnit data zobrazená vedle na formuláři.
Podporujeme K2 Five i K2 Cloud.

Form Grid Control

Form Grid Control

K2 item view a uvnitř něj list prvek? Toto asi pochopí jen zkušený "kádvojkař". :) Nicméně: své formuláře můžete vylepšit naším více-řádkovým prvkem, zobrazujícím řádkový výpis dat s možností jejich seskupení dle zadaných kritérií. Velmi užitečný doplněk K2 formulářů, dobře zvládá výpis velkých objemů dat.
Zatím nabízíme tento prvek pouze pro K2 Five.

File System Broker

File System Broker

Aneb konektor pro práci se soubory uloženými na souborovém systému. Ano, víme že to není "moderní" styl práce se soubory, ale může k němu být řada dobrých důvodů.
Umíme číst, ukládat, přepisovat a mazat soubory i složky, zobrazovat jejich hromadné řádkové výpisy i detailní informace.
Tento konektor logicky podporujeme pouze pro K2 Five.

Custom Form Themes

Aneb vlastní grafická témata K2 formulářů, reflektující Vaše firemní CI standardy. Vzhled K2 formulářů tak pozvednete na zcela jinou úroveň. Sledujeme moderní trendy a K2 formuláře změníme v oko přitahující, přehledné webové formuláře, se kterými budete rádi pracovat.
Podporujeme K2 Five i K2 Cloud.