Home > cz > Řešení > accelapps: InSights Home


accelapps InSights

accelapps InSights je robustní a vysoce zabezpečené řešení kombinující sadu online služeb monitorujících klíčové ukazatele využití a běhu Vašich K2 a SharePoint prostředí a Vaší infrastruktury. Přehledné a detailní online reporty a dashboardy dostupné 24x7, všechny ukazatele aktualizované každých 30 minut (interval lze upravit dle Vašich potřeb), proaktivní alerty upozorňující na překročení sledovaných hodnot. Informace pro podporu rozhodování business manažerů i technických správců, za podpory týmu accelapps.


K2 InSights

Unikátní accelapps řešení pro přehledný reporting využití platformy K2 ve Vaší organizaci, včetně monitoringu běhu K2 serverů a K2 služeb a K2 ukazatelů výkonu.

SharePoint InSights

Překvapivě detailní přehledy o využití Vašich SharePoint webů, návštěvnosti stránek, přístupů uživatelů a samozřejmě i monitoring běhu a výkonu SharePoint serverů a služeb.

Jak na to?

Máte-li zájem o bližší informace k nabízeným produktům, neváhejte nás kontaktovat e-mailem, použít rovněž můžete níže dostupný formulář nebo nám rovnou zavolejte na číslo 606 714 566.


K2 InSights


K2 Reporting

Klíčové přehledy o využití všech Vašich K2 serverů, K2 aplikacích a jejich objektech, tedy formulářích, smartobjektech a procesech, přehledy o běžících workflow instancích, přiřazených úkolech a jejich plněních uživateli.

detailní informace Podporovaný zdroj dat: Online i On-Premises

K2 Monitoring

Detailní technické informace o běhu klíčových systémových a K2 služeb, celkovém stavu prostředí, zprávách v aplikačním logu a klíčových ukazatelích výkonu, aneb K2 servery pod detailním technickým online dohledem.

detailní informace Podporovaný zdroj dat: On-Premises

SharePoint InSights


SharePoint Reporting

Překvapivě detailní přehledy o využití všech Vašich SharePoint prostředí. Zobrazení celkového počtu jedinečných uživatelů, seskupených dle domén, celkových počtů přístupů na jednotlivé weby, přístupů uživatelů dokumentům a položkám sezmamů, včetně unikátního reportu o změnách SharePoint oprávnění. Možnost pro nastavení sledovaných webů a naopak účtů a obsahu, který z reportingu chcete vyloučit. Vše s řadou filtrů a možností exportu zobrazených dat do Excelu.
Podporovaný zdroj dat: On-Premises

SharePoint Monitoring

Detailní technické informace o běhu klíčových systémových a SharePoint služeb, celkovém stavu prostředí, zprávách v aplikačním logu a klíčových ukazatelích výkonu, aneb SharePoint servery pod detailním technickým online dohledem.
detailní informace Podporovaný zdroj dat: On-Premises