O nás

JSME NA VAŠÍ STRANĚ

Navrhujeme a vytváříme aplikace podporující širokou škálu podnikových procesů, a to s pomocí platformy K2 a Microsoft produktů a technologií.
K Vám i k projektu přistupujeme tak, jako bychom byli součástí Vašeho týmu. Sledujeme společný cíl a snažíme se na požadavky nahlížet Vašima očima.

NASLOUCHÁME VÁM

V každém okamžiku se Vám snažíme naslouchat. Mluvte s námi tak, jak je to pro Vás přirozené, do technického jazyka si sdělené informace přetvoříme my sami. Na oplátku i my s Vámi budeme mluvit tak, abyste nám porozuměli.

NAVRHUJEME JEN TO, O ČEM JSME PŘESVĚDČENI, ŽE JE SPRÁVNĚ

Respektujeme Vaše návrhy a připomínky, neboť víme, že na jejich pozadí je skutečná business potřeba. Proto vše, co Vám navrhneme, děláme v dobré víře, ve snaze vytvořit smysluplné řešení s reálným a hmatatelným přínosem.

Aleš Klenka

CEO
V accelapps, krom jiného, zodpovídá za řízení společnosti a obchodní procesy, je spoluautorem a garantem projektové metodiky a ucelené sady K2 Governance procesů.
Před více než 8 lety "přivedl" K2 do Čech, v roli technického specialisty i architekta se účastnil několika největších K2 projektů v Evropě a působil na pozici Regionálního ředitele přímo v K2.
Krom jiného definoval naše principy a pravidla projektového řízení, standardy otevřenosti komunikace a přístupu ke klientům, čímž výrazně odlišil accelapps od konkurence.
Snooker hraje lépe než Kamil a děti má dvě. :)
Od roku 2017 Delivery

Kamil Juřík

CTO
V accelapps definuje technickou a odbornou vizi a garantuje profesionalitu dodávaných řešení.
Za K2 aplikacemi, které navrhuje a na jejichž vývoj dohlíží, vidí především smysl a užitek pro klienta, rovněž ale ucelený funkční celek, vystavěný na důvěryhodné platformě. Rád hledá nové cesty, rozvíjí realizační a konzultační tým a posouvá jejich hranice.
Je nadšeným lektorem a spíkrem a dlouholetým držitelem prestižního ocenění Microsoft Most Valuable Professional v kategorii SharePoint. Ve svém volném čase je mimo jiné gurmetem, hráčem snookeru a sci-fi fanouškem, od srpna 2011 i otcem prvorozené dcery Niny.
Od roku 2017 Consulting


Naše historie


 • Založení společnosti

  Rok 2017

  Po několika letech pečlivého zvažování rozhodli jsme se založit společnost.

 • První projekty

  Podzim roku 2017

  Přichází první projekty K2 i SharePoint, definujeme základní standardy, které dodnes následujeme.

 • K2 Reseller Parner

  Konec roku 2017

  accelapps se stává K2 Reseller Partner, bez diskuse nejrychleji schváleným partnerem v dějinách K2.

 • Definujeme standard K2 Governance

  Jaro 2018

  Své dlouholeté zkušenosti s K2 promítá Aleš s Kamilem v K2 Governance, zákazníkům tak přinášíme metodiku implementace a využití K2.

 • Otevření pobočky v Brně

  Léto 2018

  Otevíráme pobočku v Brně, kam se Kamil vrací z Prahy. Ukázalo se to jako skvělé rozhodnutí. Získáváme nové klienty na Moravě, pracujeme i na Slovensku.

 • Rosteme

  Podzim 2018

  Přijímáme nové kolegy, startujeme nové projekty. SharePoint a Office365 se stává nedílnou součástí našeho portfolia.

 • Startujeme zákaznickou podporu

  Začátek roku 2019

  Začínáme s poskytováním zákaznické podpory pro K2, SharePoint On-Premises i SharePoint Online. A jako obvykle, i toto téma děláme značně jinak než je zvykem.

 • SharePoint konference v Brně

  Duben 2019

  Spoluorganizujeme a přenášíme na SharePoint konferenci v Brně. Naše klíčové poselství vyjadřuje workshop s názvem "Potřebuje ještě někdo tradiční intranet?" Aneb Microsoft Teams v praxi.

 • Nové kanceláře a Technical MeetUps v Brně

  Červenec 2019

  Otevíráme nové kanceláře v Brně na Křenové ulici a začínáme s pořádáním K2 Technical MeetUps pro naše zákazníky.